Інклюзивна група середнього дошкільного віку «Вишенька»

Лазаренко Галина Михайлівна

вихователь, І категорія

Зайцева Світлана Володимирівна

вихователь, І категорія

Ардуханян Інара Едуардівна

помічник вихователя

Девіз групи:
Група «Вишенька» у нас,
Ну звичайно – вищий клас!
Ми розумні та кмітливі,
Дружні, вправні та сміливі!

Група працює за напрямком «Нетрадиційне малювання».

Для дитини дошкільного віку малювання — це захопливий світ яскравих, дивовижних образів. Створені дітьми малюнки вражають дорослих своєю безпосередністю, оригінальністю, бурхливістю фантазії. Особливий інтерес викликають у дошкільників нетрадиційні техніки малювання. Адже процес творчості за допомогою нетрадиційних інструментів — зовсім не складний, нагадує цікаву гру, а результат його — завжди позитивний незалежно від здібностей та обдарувань дитини.

Нетрадиційні техніки малювання допомагають вихователям розвинути особистість дитини, навчити її висловити свій творчий початок і власне «Я» через утілення своїх ідей під час створення надзвичайних творів образотворчого мистецтва.

На заняттях з малювання вихователі мають учити дітей сприймати багатогранний навколишній світ за допомогою нетрадиційних способів малювання. Ці способи демонструють незвичайні поєднання матеріалів та інструментів. Техніка їх виконання цікава і доступна як дорослому, так і дітям.

Нетрадиційні техніки малювання допоможуть дітям почуватися вільними, допоможуть побачити і передати на папері те, що у звичайні способи зробити значно важче. Нетрадиційні техніки малювання дають дитині можливість дивуватися і радіти світу.